1 juli 2016

Dienstregeling

Halte Vertrektijd, daarna elke 30 minuten Laatste vertrektijd
1. Kerkplein 10:03 10:33 (elke 30 min) 17:03
2. Centrum 10:06 10:36 17:06
3. Centraal Station 10:11 10:41 17:11
4. Korte Voorhout 10:13 10:43 17:13
5. Kneuterdijk 10:15 10:45 17:15
6. Mauritskade 10:17 10:47 17:17
7. Vredespaleis 10:20 10:50 17:20
8. World Forum / Madurodam 10:23 10:53 17:23
9. Keizerstraat (ri. Scheveningen) 10:26 10:56 17:23
10. Scheveningseslag / Beelden aan Zee (ri. Scheveningen) 10:29 10:59 17:29
11. Kurhaus (ri. Scheveningen) 10:31 11:01 17:31
12. Zwarte Pad (uitstaphalte) 10:33 11:03 17:33
12. Zwarte Pad (instaphalte) 10:37 11:07   17:37
11. Kurhaus (ri. centrum) 10:39 11:09 17:39
10. Scheveningseslag / Beelden aan Zee (ri. centrum) 10:41 11:11 17:41
9. Keizerstraat (ri. centrum) 10:43 11:13 17:43
13. Statenlaan 10:47 11:17 17:47
14. Gemeentemuseum / Museon / Omniversum 10:50 11:20 17:50
15. Van Speijkstraat 10:54 11:24 17:54
16. Noordwal 10:57 11:27 17:57
1. Kerkplein/Gravenstraat (aankomst) 10:59 11:29 17:59

Vertrektijden bij benadering