1 juli 2016

Dienstregeling

Halte Vertrek, iedere 30 min. Laatste vertrek
1. Kerkplein/Gravenstraat 10:05 (iedere 30 min) 17:05
2. Centrum 10:09 17:09
3. Centraal Station 10:14 17:14
4. Korte Voorhout 10:16 17:16
5. Kneuterdijk 10:18 17:18
6. Mauritskade 10:20 17:20
7. Vredespaleis 10:23 17:23
8. World Forum/Madurodam 10:26 17:26
9 Keizerstraat (richting Scheveningen) 10:30 17:30
10. Scheveningse Slag/Beelden aan Zee (richting Scheveningen) 10:32 17:32
11. Kurhaus (richting Scheveningen) 10:34 17:34
12. Zwarte Pad (uitstaphalte) 10:36 17:36
12. Zwarte Pad (instaphalte) 10:40 17:40
11. Kurhaus (richting centrum) 10:42 17:42
10. Scheveningse Slag/Beelden aan Zee (richting centrum) 10:44 17:44
9. Keizerstraat (richting centrum) 10:46 17:46
13. Statenlaan 10:50 17:50
14. Gemeentemuseum/Omniversum/Museon 10:53 17:53
15. Van Speijkstraat 10:57 17:57
16. Noordwal 11:00 18:00
1. Kerkplein/Gravenstraat (aankomst) 11:02 18:02